środa, 3 października 2012

Zaległości :)

Czas nadrobić zaległości :)
♥ Harry 1 października był na koncercie Ed'a Sheeran'a w LA :) Zdjęcia z restauracji, do której chłopcy udali się po imprezie.
♥ 1 października Liam razem ze swoim kumplem Andy'm wybrał się do klubu Mahaki. Dodatkowo możemy zobaczyć zdjęcia w dobrej jakości nowej fryzury chłopaka
♥ Od kilku dni po internecie krążyła plotka o zerwaniu Liam'a i Danielle. Chłopak w końcu potwierdził informacje. Po dwóch latach związku para rozstała się :( Liam ponownie jest singlem  powiedział to magazynowi "The Sun":
"Danielle jest wspaniała, mam nadzieję, że w dalszym ciągu możemy być przyjaciółmi. Na urodziny kupiłem jej samochód, ale jej nie obchodzą pieniądze i sława."
Co myślicie o zerwaniu? Mnie na pewno będzie brakowało Lanielle ;(
♥ Wczoraj wieczorem Niall zorganizował twitcama. Ruszył on z lekkim opóźnieniem, ponieważ chłopak stał w korku. Tutaj macie nagranie video:
♥ Krótkie video od chłopców, w którym zachęcają do zakupu singla "Live While We're Young" na iTunes:
♥ Przedstawiam Wam PEŁNĄ LISTĘ piosenek, które znajdują się na albumie "Take Me Home"
♥ Singiel LWWY już od wczoraj jest dostępny w salonie empik :) Możecie go zamówić tutaj. Ja już mam ;) Jednak przypominam, że CD będzie do wygrania w konkursie, który jakiś czas po wybiciu 100.000 wyświetleń na blogu się pojawi :D 
♥ Dodatkowo jeśli chodzi o singiel oficjalne konto na fb napisało do polskich fanek :)

To chyba na tyle jeśli chodzi o nadrabianie :) Szkoła niestety pochłania bardzo dużo mojego czasu :c A jak tam u Was? 

1 komentarz:

  1. świetny post jak zwykle zresztą ! <3

    polubiłam tą Danielle , szkoda , że się rozstali :(    OdpowiedzUsuń